ŠPIČKOVÉ PŘÍSTROJE
pro neinvazivní liposukci
a přístrojovou lymfodrenáž
Masáže
Udělejte si na sebe čas !

      Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh, zvyšovat přísun živin do tkání, urychlovat odplavování toxických látek z těla, podporovat spalování tuků a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

Během masáže
      se vyplavují hormony jako jsou endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin. Všechny tyto látky snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě a pocitu vyrovnanosti. Mají také zmírňující účinek na migrénu. Vyplavují se zároveň estrogeny, které chrání před volnými radikály, jež jsou zodpovědné za proces stárnutí kůže. Ta díky masážím zůstává podstatně déle pružná a pevná. To působí velmi účinně i na celulitidu. Estrogeny napomáhají toku lymfy a posilují tkáňová pojiva. Lidé, kteří si včas navyknou na pravidelné masáže, vypadají podle nejnovějších studií o 5 – 10 let mladší!

Při masážích
      též dochází především i k zapojování obou hemisfér a šedá kůra mozková vykazuje vyšší tempo své činnosti aniž bychom to tušili. Takto vytvořená energie stimuluje činnost podvěsku mozkového a epifýzy, čímž dochází k dostatečnému zásobování mozku kyslíkem. Z tohoto důvodu působí časté masáže pozitivně na schopnost koncentrace a na lidskou paměť. Tělu i duši uleví i jediná masáž, ale při pravidelných masážích (jednou za týden až tři neděle) zpozorujete trvalé zlepšení nálady a fyzické kondice, příliv energie a chuti do života.Udělejte si proto čas na sebe, postavte do středu Vašeho zájmu vlastní zdraví a zavítejte k nám do salónu.
Nová metoda liposukce
ve Studénce

Jana ŠVECOVÁ Vás vítá ve svém STUDIU SEN.
   Zabýváme se především formováním problematických částí těla a redukcí objemu tukové tkáně a to pomocí neinvazivní bezbolestné liposukce.
   Zaměřujeme se na individuální problémy s nadváhou, formováním těla a detoxikací organismu.
   Vždy hledáme nejvhodnější cestu k dosažení Vámi požadovaných výsledků.

Různé druhy masáží

Manuální lymfatická masáž
     Tato jemná a velice příjemná masážní technika je jedna z nejprospěšnějších masáží vůbec. Efektivně odstraňuje bolesti hlavy, působí blahodárně na tělesný i duševní stav člověka, odstraňuje metabolity z těla, kůže i podkoží. Napomáhá rychlejší regeneraci po operacích a těžkých úrazech. Výrazně mírní otoky jak primární, tak sekundární. Zvyšuje elasticitu kůže, podstatně omezuje tvorbu vrásek a stávající odstraňuje. Vyrovnává vodní hospodářství a tím brání vysychání pokožky. Zdokonaluje hydrataci pokožky. Pravidelné masáže spolehlivě likvidují celulitidu a výrazně zmenšují objem svalů. Velice dobře řeší problémy v nosní, krční a ušní oblasti. Mírní otoky horních a dolních končetin, očních víček a podbradků.
VÝRAZNĚ ZVYŠUJE IMUNITU ORGANISMU !!!

Skořicový - anticelulitidový zábal
     Skořice je známá svou schopností prohřívat a prokrvovat. Skořicový krém se při zábalu nanese na problematické partie, zafixuje a nechá působit. Skořicové zábaly velmi dobře odstraňují celulitidu a zmenšují objem stehen a zadečku. Skořicový krém velmi silně prohřívá místa, na které byl aplikoval. Teplo podporuje látkovou výměnu a odbourávání podkožního tuku. Také pomáhá odvést přebytečnou vodu z tkání. Po zábalu následuje masáž dolních končetin. Procedura problém nejen řeší, ale také pomáhá předcházet mu.
Délka kompletní procedury: 40 min.

Medová masáž
     Medová masáž (detoxikační) Medová masáž je detoxikační technika, kdy pomocí speciálních hmatů a za použití kvalitního medu dochází k uvolňování škodlivin. Hlavní efekt medové masáže je odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Pomáhá otvírání pórů a prokrvení. Naopak do těla se díky ní dostávají minerály a stopové prvky obsažené v medu. Nejčastější užití je v oblasti okolo páteře. Med byl a je považován za elixír mládí, tak proč nevyužít jeho možnosti i dnes. Medová masáž má blahodárný, detoxikační účinek pro celé tělo. Jako prevence stačí 1x za měsíc, při obtížích 1x týdně, v akutním stavu 2x týdně.
Doporučení:
Hlavní efekt medové masáže je odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale i uvolnění svalů, prokrvení a zároveň dokonalá celková relaxace organismu.
Kdo: ženy i muži
Kde: záda, ramena

Čokoládová masáž
     Horká čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Horká čokoláda napomáhá k uvolnění ztuhlých svalů, odstranění celulitidy, tonizuje a vypíná pokožku, zbavuje jí šupin a odumřelých buněk. Horká čokoláda má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek, jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi.
Kakao zabraňuje v těle pronikání volných radikálů. Theobromin obsažený v kakau působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu (působí podobně jako kofein, ale ne tak silně).
Postup procedury:
- masáž začíná vmasírováním horkého oleje, pokračuje peelingem kávou či třtinovým cukrem (dle požadavku zákazníka), dále následuje vmasírování kokosového oleje na vypětí pokožky, poté čokoládovou masáží a končí zábalem. Po masáži Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout.
Po proceduře máte nádherně sametovou pokožku s čokoládovou vůní.